Pielāgošanās resursi

Pielāgošanās Resursi

Pilsētu mēru pakts – Eiropas birojs, bieži sadarbībā ar Eiropas vai valstu iestādēm un citām ieinteresētajām pusēm, piedāvā tiešsaistes un klātienes atbalstu, kā arī ļauj parakstītājiem mācīties vienam no otra. Vienalga, vai jūs tikai sākat ceļu uz pielāgošanos vai jau īstenojat savu pielāgošanās plānu vai veicat tā monitoringu, Pakta kopiena ir šeit, lai jums palīdzētu.

Pilsētu pielāgošanās atbalsta rīks, kuru kopīgi izstrādājis Pilsētu mēru pakts – Eiropas birojs un Eiropas Vides aģentūra, ir galvenais pielāgošanās resurss Pakta kopienai. Tas izved jūs caur visiem soļiem, kas nepieciešami pielāgošanās stratēģijas izstrādei un īstenošanai, kā arī sniedz saites uz vērtīgiem vadības materiāliem un rīkiem. Rīku ir pārbaudījušas un apstiprinājušas Pakta parakstītājas pilsētas.

  uast logo 0 uast2

 CoM Adaptation webinars

 

Noderīgas saites

Papildu ieteikumi ir atrodami Pakta IEKRP rokasgrāmatā, un Pakta ziņojumu veidne un vadlīnijas palīdz Pakta parakstītājiem to pielāgošanās pasākumos.

Pilsētu pielāgošanās kartes skatītāja nolūks ir sniegt pārskatu par pašreizējo un nākotnes klimata apdraudējumu, ar ko saskaras Eiropas pilsētas, pilsētu neaizsargātību pret šīm briesmām un to pielāgošanās spēju. Karte apkopo informāciju no dažādiem avotiem par novēroto un prognozēto augstas temperatūras, plūdu, ūdens trūkuma un meža ugunsgrēku izplatību un intensitāti.

Atvērta platforma, kas veidota dažādām vajadzībām un interesēm – no zinātnes un politikas līdz praksei; sabiedriskajam, privātajam un brīvprātīgo sektoram; lielām un mazām organizācijām, kā arī privātpersonām, sniedzot zināšanu datubāzi, kur tiek vienuviet apkopotas jaunākas diskusijas par dabas kapitālu, ekosistēmas pakalpojumiem un dabā rodamiem risinājumiem.

Šajā ierobežotajā sadaļā Pakta kopienai jūs varat apmainīties zināšanām ar kolēģiem diskusiju forumos un atrast papildu materiālus Pakta resursu bibliotēkā. “MyCovenant” piedāvā arī īpašu e-apmācību moduli par pielāgošanos, un jūs varat lūgt arī savu kolēģu atbalstu, izmantojot īpašu mācību rīku.