Pielāgošanās resursi

Pielāgošanās Resursi

Pilsētu mēru pakts – Eiropas birojs, bieži sadarbībā ar Eiropas vai valstu iestādēm un citām ieinteresētajām pusēm, piedāvā tiešsaistes un klātienes atbalstu, kā arī ļauj parakstītājiem mācīties vienam no otra. Vienalga, vai jūs tikai sākat ceļu uz pielāgošanos vai jau īstenojat savu pielāgošanās plānu vai veicat tā monitoringu, Pakta kopiena ir šeit, lai jums palīdzētu.

Pilsētu pielāgošanās atbalsta rīks, kuru kopīgi izstrādājis Pilsētu mēru pakts – Eiropas birojs un Eiropas Vides aģentūra, ir galvenais pielāgošanās resurss Pakta kopienai. Tas izved jūs caur visiem soļiem, kas nepieciešami pielāgošanās stratēģijas izstrādei un īstenošanai, kā arī sniedz saites uz vērtīgiem vadības materiāliem un rīkiem. Rīku ir pārbaudījušas un apstiprinājušas Pakta parakstītājas pilsētas.

 uast logo 0uast2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leaflet

ESIET GATAVI PLŪDIEM, KARSTUMA VIĻŅIEM UN CITĀM KLIMATA PĀRMAIŅU SEKĀM

Smelieties iedvesmu no Pilsētu mēru pakta pilsētu un reģionu pielāgošanās pasākumiem!

> https://www.eumayors.eu/support/library.html

Noderīgas saites

Plašāki ieteikumi ir atrodami Pakta IEKRP ceļvedī, un Pakta ziņošanas veidne un vadlīnijas palīdz Pakta parakstītājiem strukturizēt savus pielāgošanās pasākumus.

Parakstītājas pilsētas var arī atrast daudz praktisku gadījumu pētījumu un piemēru vietnes Bibliotēkas sadaļā.

Kā segt pielāgošanās izmaksas?

Jūs varat atrast Eiropas finansējuma programmu, kas atbilst jūsu vajadzībām, izmantojot Pakta interaktīvo finansējuma ceļvedi, kā arī atrast sīkāku informāciju un ieteikumus šajā jautājumā mūsu īpašajās brošūrās un tīmekļa semināros.

Ierobežotās piekļuves sadaļā Mans pakts, kas paredzēta Pakta kopienai, jūs varat apmainīties viedokļiem ar kolēģiem diskusiju forumos un atrast plašākus materiālus Pakta resursu bibliotēkā. Šī sadaļa piedāvā arī īpašu pielāgošanās e-apmācību moduli, un jūs varat lūgt atbalstu kolēģiem, pateicoties sadarbīgās apmācības rīkam.