Legal

Privacy policy

Paziņojums par privātumu

Šo tīmekļa vietni pārvalda un uztur Pilsētu mēru pakta – Eiropas biroja vietējo un reģionālo pašvaldību tīklu konsorcijs, kuru vada Energy Cities un Climate Alliance, un kura sastāvā ir CEMR, EUROCITIES, FEDARENE un ICLEI Europe.

Juridiskā atruna

Par šīs tīmekļa vietnes saturu ir atbildīgi tikai attiecīgie autori. Tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli. Ne Eiropas Radošuma un inovācijas asociācija, ne Eiropas Komisija nav atbildīgas par nekādu tajā iekļautās informācijas izmantošanu.

Vispārīgā datu politika

Jūsu personas dati ir konfidenciāli un netiks izpausti trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR).

"MyCovenant" datu politika

Pilsētu mēru pakta parakstītāji un citiem dalībnieki saņem piekļuvi tīmekļa vietnes sadaļai “MyCovenant”, kas ir aizsargāta ar paroli.

Lūdzu, skatiet “MyCovenant” pilno datu politiku šeit.

Kā jūs varat kontrolēt savu personisko kontaktinformāciju?

Jūs varat izvēlēties attēlot savu kontaktinformāciju Pilsētu mēru pakta – Eiropas tīmekļa vietnē šādā veidā:

      • Kad jums tiek prasīts aizpildīt savu profilu ierobežotajā sadaļā, meklējiet rūtiņu, ko varat atzīmēt, lai norādītu, ka vēlaties, lai šī informācija parādītos Pilsētu mēru pakta – Eiropas tīmekļa vietnē.
      • Ja esat iepriekš piekritis/-usi attēlot savu personisko informāciju, jūs jebkurā laikā varat piekrišanu atcelt, noņemot atzīmi no attiecīgās rūtiņas.

Lūdzu, informējiet mūs par savām vēlmēm attiecībā uz visu kontaktinformāciju, ko kopīgojat ar mums.

Kā jūs varat grozīt vai dzēst savu personisko informāciju?

Jūs varat atjaunināt vai dzēst savus datus un kontaktinformāciju jebkurā laikā. Jums ir jāieiet ekstranetā un jāveic attiecīgas izmaiņas savā profilā (sadaļā “Mans konts” > “Mana komanda”).

Mūsu e-pasta sarakstu abonenti var izbeigt savu abonementu, izmantojot saiti, kas atrodas katra eumayors.eu sūtītā e-pasta apakšā.

Kā mēs rūpējamies par jūsu personas datu drošību?

Mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu personiskās informācijas drošību. Lai nepieļautu neatļautu piekļuvi datiem vai to izpaušanu, mēs esam ieviesuši piemērotas fiziskas, elektroniskas un vadības procedūras, lai aizsargātu informāciju, kuru apkopojam tiešsaistē.

Piekļuve jūsu personas datiem tiek ierobežota ar stingru drošības kontroli, tostarp ar šifrēšanu un piekļuves kontroli. Mēs neizpaužam jūsu personas datus trešajām pusēm bez jūsu iepriekšējas piekrišanas.

Mūsu e-pasta sarakstu konfidencialitāte

Mēs uzturam e-pasta sarakstus, lai informētu ieinteresētas personas par svarīgām tēmām, un personām pašām ir jāsniedz pieprasījums pievienoties šiem sarakstiem.

Mēs konfigurējam savu sarakstu serveru programmatūru tā, lai neizpaustu sava saraksta abonentu e-pasta adreses nevienam, izņemot mūsu pilnvarotas personas. Mēs neizpaužam nevienu tīmekļa vietnē reģistrētu e-pasta adresi.

Taču mēs neesam šīs programmatūras autori un neesam atbildīgi par programmatūras kļūmēm, kuru rezultātā neizdodas saglabāt abonentu anonimitāti.

Atruna

Katrs lietotājs pats ir atbildīgs par to, ko ievada ierobežotajā sadaļā. Tikai jūs esat atbildīgs/-a par sava profila saturu, kas tiek attēlots Pilsētu mēru pakta – Eiropa tīmekļa vietnē. Mēs neesam atbildīgi par nekādu iespējamu tur iekļautās informācijas izmantošanu Tādējādi mēs neesami atbildīgi par trešo personu darbībām, to tīmekļa vietnes saturu vai jebkādiem to piedāvātiem produktiem vai pakalpojumiem.

Sazinieties ar mums par mūsu privātuma politiku

Ja jums ir kādas šaubas vai jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..